fbpx

Druhá tohtoročná akvizícia Syntaxu

Poradenská spoločnosť v oblasti integrácie a riadenia systémov SAP – Illumiti spojí sily so spoločnosťou Syntax a vytvorí tak jedného z popredných dodávateľov SAP riešení na celom svete.

Spoločnosť Syntax, popredný poskytovateľ cloudu pre multi-cloud a multi-ERP pre kriticky dôležité aplikácie, včera oznámila akvizíciu spoločnosti Illumiti. Illumiti so sídlom v Toronte je jednou z popredných poradenských spoločností pre integráciu a správu SAP systémov v Severnej Amerike. Zároveň je partnerom SAP – SAP Platinum. Spojením síl môžu spoločnosti Syntax a Illumiti ponúknuť klientom bezkonkurenčné technické a funkčné riešenia a odborné znalosti v oblasti SAP.

„Bez ohľadu na to, ako sme sa rozrástli, Syntax bola vždy silným partnerom v rozsahu ponúkaných riešení,“ uviedol Christian Primeau, globálny riaditeľ Syntax. Našou najvyššou prioritou pri hľadaní spoločnosti, ktorá by nám pomohla rozšíriť naše funkčné a odborné zručnosti v oblasti SAP, bolo nájsť firmu, ktorá bude rovnako business a customer-oriented. Illumiti bola jasná voľba a sme nadšení, že s nimi budeme spolupracovať a podporovať ich rast v tomto odbore,“ dodal riaditeľ Syntaxu.

Touto akvizíciou a získaním viac ako 250 SAP profesionálov, Syntax získava vedúce postavenie na trhu v Severnej Amerike i mimo nej, kombinujúc tak silné stránky oboch spoločností vo všetkých vrstvách technologického radu podnikových aplikácií. Od cloudovej infraštruktúry a riadených služieb, po implementáciu ERP, podporu aplikácií, až po vylepšenia a súvisiace obchodné poradenské služby.

Milan Števkov, Managing Director Syntax Systems Slovakia

„Je to skvelá správa, že sme našu Syntax Family rozšírili o Illumiti. Touto akvizíciou sa naše portfólio kvalitatívne rozšíri o expertov najmä v oblastiach SAP S/4HANA a SAP SuccessFactors. V neposlednom rade je dôležitý aj fakt, že naše organizácie sú si kultúrou a hodnotami veľmi podobné, čo je v business rodine podstatný element,“ uviedol na margo novej akvizície Managing Dircector slovenskej sídliacej v Košiciach, Milan Števkov. 

Zákazníci spoločnosti Illumiti dostanú pridanú hodnotu z ponuky kompletných služieb spoločnosti Syntax, vrátane vyspelých infraštruktúr a služieb spravovaných aplikáciami (ITIM a AMS), oblasti priemyselného internetu vecí (IoT) a digitálnych výrobných priestorov. Podobne budú mať zákazníci Syntaxu prístup k bezkonkurenčným riešeniam spoločnosti Illumiti, vrátane jej popredných funkcií SAP S / 4HANA, SAP SuccessFactors a SAP Business ByDesign.

„Sme veľmi radi, že spojíme svoje sily so spoločnosťou Syntax, rozšírime ponuku našich riešení, ktorá, ako veríme, prinesie úžitok našim zákazníkom,“ uviedol Nir Orbach, výkonný riaditeľ spoločnosti Illumiti. „Naše organizácie sa dokonale zhodujú z hľadiska ľudí, zdrojov a odborných znalostí. Spoločne budeme jedným z najvýznamnejších poskytovateľov SAP služieb na celom svete. Budeme  tak schopní poskytnúť našim klientom všetky služby a produkty, ktoré potrebujú na dosiahnutie svojich cieľov a uskutočnenie svojej vízie.“

O spoločnosti Illumiti

Illumiti je popredná konzultačná spoločnosť v oblasti systémovej integrácie a riadenia s pobočkami v Kanade, Spojených štátoch a Švajčiarsku. Jej skúsený tím umožňuje zákazníkom realizovať ich víziu využitím popredných svetových cloudových obchodných aplikácií. Spoločnosť Illumiti pomáha svojim klientom dosiahnuť optimalizované operácie v kľúčových oblastiach ich podnikania implementáciou SAP softvérových riešení prispôsobených na mieru, ale s nižšími nákladmi a nižším rizikom ako iné alternatívy. Illumiti je členom United VARS, partnerom SAP Platinum. Viac informácií o Illumiti sa dozviete na www.illumiti.com.

Ak chceš mať vždy aktuálne informácie o živote v našej firme, nových pozíciach, odborných článkoch alebo Syntax podcastoch, staň sa našim followerom:

            

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *