fbpx

Získali sme ocenenie CloudComputing Insider IT Award 2021 v kategórii „Správa dát v cloude“

Naša partnerská pobočka v Nemecku – Syntax Syntax GmbH & Co. získala prestížne ocenenie CloudComputing Insider IT Award 2021 v platinovej kategórii „Správa dát v cloude“. Výber čitateľov potvrdzuje kompetencie pre jednotnú správu údajov v Multi Cloud a Hybrid Cloud.

Constantin Clein and Ralf Suerken

Weinheim, 21. októbra 2021 – Spoločnosť Syntax, popredný poskytovateľ ERP a spravovaného cloudu, získala od odborného časopisu CloudComputing-Insider ocenenie Platinum IT Award – ako najlepšie umiestnenie v kategórii „Správa dát v cloude“. Vo voľbách, na základe ktorých bolo ocenenie udelené, čitatelia potvrdili výnimočné kompetencie spoločnosti Syntax v oblasti jednotnej správy dát v Multi Cloud a Hybrid Cloud.

Syntax podporuje spoločnosti pri plánovaní, implementácii a bezproblémovej prevádzke multi a hybridných cloudových architektúr s jednotnou a prehľadnou správou údajov. Inovatívne produkty a služby optimalizujú kontinuitu cloudového podnikania, ako aj kvalitu a bezpečnosť údajov v hybridných cloudových prostrediach.

„Toto ocenenie je veľkým vyznamenaním a uznaním našich úspechov predovšetkým preto, že nám ho udelili čitatelia, t. j. používatelia, ktorí využívajú cloudovú správu dát,“ teší sa Ralf Sürken, CEO spoločnosti Syntax pre Európu. „Je skvelé vidieť, že naše odhodlanie, s ktorým sprevádzame našich zákazníkov na ich ceste do cloudu a do digitálnej budúcnosti, je vnímané a oceňované tak pozitívne.“

Odborná redakcia časopisu Vogel-Verlag každoročne udeľuje cenu IT Award spoločnostiam v rôznych kategóriách, ktoré sa v nedávnej minulosti mimoriadne pozitívne vyznamenali – či už vďaka novým prelomovým technológiám, výnimočným produktom a koncepciám, alebo stratégiám zameraným na budúcnosť. Počas 20 týždňov čitatelia odovzdali približne 64 000 hlasov pre spoločnosti nominované redakciou.

Ak chceš mať vždy aktuálne informácie o živote v našej firme, nových pozíciach, odborných článkoch alebo Syntax podcastoch, staň sa našim followerom:

            

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *