fbpx

Spoločnosť Syntax získala status Premier Partner v partnerskej sieti Amazon Web Services (AWS)

Firma poskytujúca cloudové služby pokračuje v silnej globálnej dynamike po investícii 300 miliónov dolárov a viac ako 1500% raste za päť rokov.

MONTREAL, 30. novembra 2021 /PRNewswire/ — Spoločnosť Syntax, popredný poskytovateľ spravovaného cloudu pre multi-cloud a kritické aplikácie, nedávno oznámila, že získala štatút Premier Partner v sieti AWS Partner Network (APN). Ako Premier Partner sa spoločnosť Syntax v partnerskej sieti AWS odlíšila tým, že preukázala odborné znalosti a pozoruhodné úspechy pri pomoci zákazníkom pri navrhovaní, architektúre, budovaní, migrácii a správe ich dát na AWS.

Za posledných päť rokov sa Syntax narástol o obdivudhoných 1.500 %, čím dosiahol rekordný rast v tomto odvetví. Začiatkom tohto roka spoločnosť získala formou akvizície spoločnosť Linke v Španielksu s cieľom rozšíriť možnosti SAP na AWS v regióne EMEA. Spoločnosť tiež spustila nástroj Syntax and AWS SAP Migration Factory, aby zákazníkom poskytla riešenie, ktoré potrebujú na rýchlu, bezpečnú a nákladovo efektívnu migráciu svojich kritických aplikácií SAP a integrovaných aplikácií na AWS. Týmto krokom Syntax, ktorý už mal sielné kompetencie v oblasti SAP, MSP a Oracle, dosiahol silnú pozíciu aj na podporu potrieb zákazníkov AWS. Vďaka novému štatútu AWS Premier Partner a nedávnej investícii do rastu vo výške 300 miliónov USD bude spoločnosť pokračovať v globálnej expanzii a zároveň ďalej podporovať svojich zákazníkov a zamestnancov.

„Spoločnosť Syntax za posledných niekoľko rokov výrazne zvýšila svoje odborné znalosti v oblasti AWS a sme nadšení, že to vyvrcholilo získaním štatútu AWS Premier Partner,“ povedal Christian Primeau, globálny generálny riaditeľ spoločnosti Syntax. „Zaväzovať sa k inováciám je v súčasnosti kriticky dôležité. Spoločnosti, ktoré nebudú schopné alebo ochotné držať krok s tempom digitálnej transformácie, budú v tieni a predbehnú svojich konkurentov. Vďaka nášmu štatútu AWS Premier Partner, silnej finančnej pozícii a globálnemu rastu, bude spoločnosť Syntax naďalej stavať na našich prvotriednych službách a podpore, aby ďalej umožňovala inovačné stratégie našich zákazníkov.“

Na získanie titulu AWS Premier Partner musia spoločnosti absolvovať prísny schvaľovací proces, v ktorom preukážu svoju odbornosť v oblasti AWS. To zahŕňa získanie akreditácií a certifikácií, preukázanie dlhodobej investície do ich vzťahu so spoločnosťou AWS a preukázanie rozsiahlych odborných znalostí pri nasadzovaní zákazníckych riešení na AWS. Partneri AWS Premier disponujú aj silným tímom technických konzultantov AWS Trained & Certified a majú hlboké odborné znalosti v oblasti riadenia projektov a profesionálnych služieb.

„Celý tím spoločnosti Syntax je poctený získaním štatútu AWS Premier Partner po významnom roku pre našu spoločnosť,“ povedal Marcelo Tamassia, globálny technický riaditeľ spoločnosti Syntax. „Vďaka pokračujúcej podpore spoločnosti AWS a našim nedávnym investíciám dosahuje Syntax významný globálny pokrok, ktorý našim zákazníkom svetovej triedy poskytne najkomplexnejšie multi-cloudové a multiERP riešenia.

O Syntaxe:

Spoločnosť Syntax poskytuje komplexné technologické riešenia pre podniky všetkých veľkostí a viac ako 800 zákazníkov dôveruje spoločnosti Syntax v oblasti IT služieb a ERP.  Je popredným poskytovateľom spravovaného cloudu pre kritické podnikové aplikácie. Spoločnosť Syntax má nespornú silu pri implementácii a správe nasadení ERP (SAP, Oracle) v bezpečnom, odolnom, súkromnom, verejnom alebo hybridnom cloude. Vďaka silným technickým a funkčným konzultačným službám a prvotriednemu monitorovaniu a automatizácii spoločnosť Syntax poskytuje služby korporáciám v rôznych odvetviach a na rôznych trhoch. Spoločnosť Syntax má pobočky po celom svete a spolupracuje so spoločnosťami SAP, Oracle, AWS, Microsoft, IBM, HPE a ďalšími globálnymi technologickými lídrami. Viac informácií o spoločnosti Syntax nájdete na adrese www.syntax.com.

Ak chceš mať vždy aktuálne informácie o živote v našej firme, nových pozíciach, odborných článkoch alebo Syntax podcastoch, staň sa našim followerom:

            

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *