fbpx

O nás

Viac ako 50 ročná história v oblasti informačných technológií.

Syntax Systems Slovakia je súčasťou medzinárodnej rodiny pod hlavičkou kanadskej spoločnosti Syntax.

Syntax má viac ako 50-ročnú históriu v oblasti informačných technológií a patrí medzi lídrov na americkom kontinente v oblasti implementácie a mamažmentu multi-ERP riešení (na báze Oracle a SAP-u). V súčasnosti sa zameriava na poskytovanie služieb pre kriticky dôležité aplikácie pre viac ako 1000-ku klientov z celého sveta na báze cloudu.

Slovenská pobočka v Košiciach s viac ako stovkou zamestnancov nie je klasickým nearshore centrom, ale je partnerom primárne nemeckej sestry” a sekundárne materskej spoločnosti v Kanade. Znamená to, že naši zamestnanci pracujú okrem servisu aj na vývoji a implementácii hotových riešení. Sme hrdí na našu rodinnú atmosféru stredne veľkej firmy, množstvo benefitov a skvelý tím ľudí. V súčasnosti neustále rastieme a nedávno sme rozšírili naše priestory v košickom Auparku, kde sídlime.

About us

Over 50-year history
in the information technology field.

Syntax Systems Slovakia is a part of an international family headquartered in Canada.

Syntax Systems Slovakia is a part of an international family headquartered in Canada. With an over 50-year history in the information technology sector, Syntax is a subsidiary of industry leaders on the American continent in terms of Oracle & SAP based ERP management and implementation services. Nowadays it specializes in offering services for critical applications for more than 1000 cloud-based clients worldwide.

The Slovakian branch in Košice, with more than 100 employees, isn’t a typical nearshore center, but it’s a development partner for its German counterpart and secondary to the one in Canada. This means our employees are working on development and implementation of full solutions as well as regular servicing. We’re proud of the family-like atmosphere in our mid-size company, benefits, and great team of people. We are currently growing steadily and have recently expanded our premises in Aupark in Košice, where we are based.

Pozri si naše aktuálne otvorené pozície a v prípade, že ťa niektorá z nich oslovila, kontaktuj nás. Staň sa súčasťou nášho tímu a #zazisyntax.